Legendarne dębickie kino znajdujące się na ulicy Ignacego Lisa 3, od powstania w 1962 roku jako przyzakładowy Dom Kultury i Kino Kosmos, gromadziło miłośników filmu. Kino Radość różni się od popularnych dużych kompleksów kinowych. Już samo wejście do naszego klimatycznego kina, mamy nadzieję wywoła uczucie wyjątkowości.

Na wyremontowanej, odrestaurowanej i klimatyzowanej sali widowiskowo-kinowej, z nowym oświetleniem, w której mieści się 200 komfortowych foteli obejrzysz największe hity współczesnej kinematografii. Nasza oferta kinowa oprócz propozycji repertuarowych obejmuje także: pokazy specjalne dla dzieci, edukacyjne projekcje dla szkół oraz ambitne i artystyczne kino konesera. Wzbogacamy naszą ofertę o: wydarzenia kulturalne, koncerty, opery, transmisje i retransmisje oraz projekcje sensoryczne.

Dysponujemy urządzeniami projekcyjnymi najwyższej jakości: profesjonalnym projektorem laserowym firmy BARCO 4K/3D oraz systemem nagłośnienia Dolby Surround 7.1. z przyszłościowymi możliwościami do wykorzystania. Cała Sala wyposażona jest także w pętlę indukcyjną oraz niezbędne urządzenia wspomagające komfort słyszenia osób używających aparatów słuchowych. Zakup biletów na wydarzenia w kinie można zrealizować korzystając z internetowego systemu sprzedaży oraz bezpośrednio w kasie kina.

Kino Radość to przyjazne miejsce, do którego zapraszamy nie tylko w czasie projekcji. Na górnym holu swoje miejsce znalazła oryginalna eRCaffee, serwująca: napoje, przekąski oraz tradycyjny kinowy popkorn.

Mamy nadzieję, że z sentymentem powrócą Państwo do naszego kina, które w swoim nowym obliczu, stanie się Waszym popularnym miejscem spotkań, zapewniającym kontakt z filmem i rozrywką. Korzystając z naszej oferty, wspierasz szczytny cel jakim niewątpliwie jest działalność osób z niepełnosprawnością. Wszelkie informacje dostępne są również w mediach społecznościowych: facebook, instagram, tiktok.

Do Zobaczenia w Kinie Radość !!!